Od nákresu až na stupně vítězů F1.

Zákulisí týmů F1 je odjakživa skryto pod rouškou tajemství. Alespoň pro běžnou veřejnost. Studentská přednáška se stájí Red Bull Racing vám ale pár střípků zpoza opony jednoho z nejúspěšnějších týmů historie Formule 1 exkluzivně odhalí již ve středu 23. června. A dokonce se vedení Red Bull Racing budete moci na cokoliv zeptat.

Blížící se online přednáška, nazvaná jako Pen to Pitlane, vám ukáže příběh, jak se z obyčejného náčrtu na papíře píše úspěšná historie, ve které hraje prim nabušená formule s výkonem 950 koní. Představit si to můžete jako „cestu za vítězstvím“ – příběh, jenž je nezbytný pro vedení stáje i samotné jezdce. To ale není zdaleka vše.

V průběhu přednášky, která bude vysílána z britského ústředí Red Bull Racing ve městě Milton Keynes, se setkáte tváří v tvář s vedením týmu s rozzuřenými býky v logu a zjistíte, jak se stáj připravuje na novou sezónu, jak designuje monoposty i systém výroby dílů. Pak už jen záleží na vás, co byste chtěli vědět.

Více informací o přednášce Pen to Pitlane i historii týmu Red Bull Racing se dozvíte přímo na redbull.cz/lecture. Na této adrese naleznete také postup, jak se na přihlášku registrovat.